Kompletný servis

Reklama andré v supermarkete s kompletným a profesionálnym servisom

Rezerváciu reklamy andré v supermarkete obsahuje kompletný servis. U nás zákazník obdrží obsiahly balík služieb vrátane individuálnej plagátovej grafiky - všetko za kompletnú mesačnú cenu. Vďaka našej predajnej sieti po celej Slovenskej republike garantujeme osobnú starostlivosť naším obchodníkom manažérom a technickým zástupcom priamo vo Vašej lokalite.


Poradenstvo pri výbere miesta

Prvý krok pre úspešnú reklamu v supermarkete je správny výber marketu. Náš obchodný manažér vo Vašej lokalite Vám poradí s výberom správneho miesta a postarajú sa tým o to, aby bola Vaša reklamná prezentácia umiestnená v tých správnych marketoch.


Prenájom reklamných nosičov

Zmluvný vzťah andré s obchodnými reťazcami umožňuje našim zákazníkom využívať supermarkety ako reklamné miesto. My za Vás zabezpečíme rezerváciu reklamných nosičov ( pri Cartboards na nákupných vozíkoch , pri Cashposters na pokladne ), rovnako tak rezerváciu vysielacích miest pre InstoreRadio a nakoniec zabezpečíme exkluzivitu.


Grafika: Individuálny plagátový návrh !

Ďalší základný stavebný kameň úspechu je grafika. Kladieme najväčší dôraz na plagátové prevedenie Vašej reklamnej prezentácie. Naši grafici sú špecialisti , každý individuálny plagát zákazníka je pripravený tak, aby efektívne pôsobil v supermarketových médiách. Vy dodáte podklady , my z nich vytvoríme účinné Cartboards alebo Cashposters. Pre Vašu prezentáciu v markete máme kreatívne riešenia - nechajte sa prekvapiť.


Tlač / Produkcia

Po udelení súhlasu pre tlač sa plagáty tlačia vo vysokej kvalite, následne sa laminujú - sú odolné voči všetkým poveternostným vplyvom. Cartboards a Cashposters sú preto najlepšie vybavené pre trvalé nasadenie v marketoch - veľmi kvalitné spracovanie reklamných plagátov je garantovaná.


Vybavenie marketu: CartBoards v rámovom systéme andré, CashPoster - umiestnené na pokladniach, InstoreRadio - satelitné vysielanie v predajni !

Další krok: Pre reklamu na nákupných vozíkoch sa montujú Cartboards plagáty v reklamných rámoch andré. Na každom nákupnom vozíku sú dva plagáty, vždy vovnútri a z vonkajšej strany prednej časti vozíku. Mimochodom, každú inštaláciu zákazky zákazníka, podpíše a potvrdí pracovník marketu. Pri objednávke Cashposters reklamné plagáty prebieha umiestnenie na rozdeľovačoch nákupu na pokladniach. André media group sa postará o perfektný vzhľad Vašej reklamy v markete. Správne množstvo reklamných plagátov je garantované.


Pravidelné servisné kontroly !

Supermarketové médiá andré sú charakteristické dlhodobým účinkom reklamy v marektoch. Aby boli Vaše plagáty v bezchybnom stave počas celej doby trvania kampane, zahrňuje náš kompletný servis tiež pravidelné kontroly. Každých 4 - 6 týždňov zkontroluje náš servisný tím správny počcet nosičov a ich celkový vzhľad - v prípade potreby na naše náklady nosiče doplnia / vymenia .


Zmena motívu

Kompletný servis zahrňuje tiež bezplatnú zmenu grafiky po celom roku trvania. Podľa priania si každý zákazník môže nechať vytvoriť nový plagátový motív - Vaša reklamná prezentácia tým zostane aktuálna a moderná !